Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Чергові засідання постійних комісій

01 червня 2020 року відбулось засідання  трьох постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності та взаємодії з органами місцевого самоврядування, з питань  промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, комунальної власності, торгівельного і побутового обслуговування, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів та  з питань освіти, сім’ї та молоді, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту.

         На порядок денний заплановано  винести  26  питань, зокрема, про звіт голови районної ради  Тамбовцева П.С. про діяльність за період  з квітня 2019 року по травень 2020 року; про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території району та про хід виконання  у 2020 році Комплексної оборонно – правоохоронної програми Крижопільського району на 2016-2020 роки «Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії районної ради 7 скликання від 18 лютого 2016 року №76 та ряд інших питань.

Члени постійних комісій  погодили усі питання порядку денного, що виноситимуться на  35 сесію районної ради.  Детальніше депутати розглядали питання, котрі відносились до їх безпосереднього відання.

         З проектами рішень 35 сесії районної ради 7 скликання можна ознайомитись на сайті Крижопільської районної ради у розділі "Документи районної ради".