Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Чергова колегія - знову на виїзді

24 травня 2017 року відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації. У ході її проведення учасники колегії відвідали  територіальні громади сіл Жабокрича та Соколівки.

У Жабокричі побували у місцевій лікарській амбулаторії, дошкільному навчальному закладі, середній загальноосвітній школі І-ІІІ ст., сільському Будинку культури.

Сільський голова Марія Вербовецька розповіла про результати роботи громади протягом останніх років. У Соколівці заклади соціально-культурної сфери презентував сільський голова Олександр Мельник. Він розповів про заходи, які передбачаються здійснити для збереження старовинних приміщень, у яких знаходилась колишня допоміжна школа-інтернат.

Всюди учасників колегії зустрічали з хлібом-сіллю, з художніми номерами у виконанні працівників культури, дітей навчальних закладів.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Пастушенко поінформував, про проходження опалювального сезону 2016-2017 років та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.  Про те, як вирішувалось це питання в закладах освіти району, інформував начальник відділу освіти райдержадміністрації Валерій Кушнір.

Результати проведення весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району у період двомісячника 2017 року були темою виступу головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Людмили Дудник.

З інформацією щодо виконання делегованих повноважень у галузі культури та реалізації Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного  відродження у Крижопільському районі на 2016-2017 роки виконавчими комітетами Гарячківської та Кісницької сільських  рад виступили начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Оксана Кройтор і Кісницький сільський голова Людмила Гижко.

У роботі колегії райдержадміністрації взяв участь і виступив голова районної ради Петро Тамбовцев.