Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Чергова 27 сесія обласної ради 6 скликання розглянула 52 питання і ухвалила важливі рішення в інтересах територіальної громади області

10 жовтня 2014 року голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та заступник голови районної ради Петро Тамбовцев взяли участь у пленарному засіданні чергової 27-ї сесії обласної ради 6 скликання, на яке були запрошені голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, керівники районних рад та районних державних адміністрацій, високопосадовці області та представники громадськості Вінниччини.

 Провів засідання голова обласної Ради Сергій Свитко.

Голова обласної ради ознайомив присутніх із діяльністю обласної ради у міжсесійний період і новими кадровими призначеннями в області.

Серед найважливіших рішень, які були ухвалені депутатами зі змінами і доповненнями, можна назвати питання “Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної ради 6 скликання від 01 лютого 2014 року №669 “Про обласний бюджет на 2014 рік (зі змінами)”. Відповідно до рішень передбачено надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих та особам, які отримали поранення під час проведення антитерористичної операції в східних областях України у сумі 1,96 млн грн. Це по 30 тис.грн для сімей загиблих та по 10 тис.грн для поранених військовослужбовців.

Також збільшено обсяг видатків Департаменту охорони здоров’я та курортів на 6,9 млн грн, зокрема: 400 тис.грн – для придбання дизель-генератора Вінницькій обласній дитячій лікарні, 600 тис.грн – для встановлення металопластикових вікон у Жмеринській ЦРЛ, 700 тис.грн – для закупівлі медикаментів закладам охорони здоров’я (для лікування хворих на гепатити і онкозахворювання), тощо. На фінансування обласних програм у сфері житлового будівництва та енергоефективності буде спрямовано 3 млн грн для соціальних закладів (ремонти і утримання інтернатів) - 2,66 млн грн. Передбачено 1,58 млн грн для надання субвенцій районам області і містам обласного значення на підвищення енергоефективності у комунальних закладах. Збільшено також обсяг обласного дорожнього фонду для капітального ремонту і реконструкції доріг у Вінницькій області на 1,97 млн грн.

Крім того, депутати ухвалили Звернення до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства України у сфері надрокористування, рішення “Про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення – ландшафтних заказників “Караєцький” (60 га ) та “Яришівська гора” (130,2 га) на території Рівненської сільської ради Мурованокуриловецького району. Обласною радою було також ухвалено рішення про дострокове припинення повноважень депутата Вінницької обласної ради 6 скликання Костик Н.О. Єдиним питанням, яке не набрало необхідної кількості голосів ,депутатів було питання №52 “Про призначення на посаду головного лікаря Вінницької обласної психіатричної лікарні №2 Костенка І.М.”.

Наприкінці засідання сесії відбулося спілкування із вдовами загиблих українських військовослужбовців-вінничан, які попросили допомоги в отриманні житла. Їхні пропозиції і прохання були вислухані очільниками області. Вони будуть опрацьовані  та враховані при остаточному вирішенні цього важливого питання.