Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України

Сьогодні на площі перед районною державною адміністрацією та районною радою з нагоди проведення ХХХІ літніх Олімпійських ігор відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України.

Право підняти символи держави та спортивних змагань було надано чемпіону Вінницької області з легкої атлетики Олексію Папушою та неодноразовому  чемпіону області з волейболу  Василю Сатановському.

«Сьогодні ми проводимо урочисту церемонію підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України, аби привернути увагу громадськості до найголовніших олімпійських змагань та об’єднати всіх навколо спорту, олімпійських ідеалів, з метою пропагування гуманістичних олімпійських ідеалів.

На ХХХІ-их Олімпійських іграх спортивну честь України відстоюють більше двохсот українських спортсменів. Серед них є п’ятеро вінничани. Це боксери – Денис Солоненко та Микола Буценко, легкоатлетки Олена Яновська і Олена Колесниченко, веслувальниця Світлана Ахадова.

Ми щиро пишаємось спортсменами Вінницької області та бажаємо їм повернутися на рідну землю з медалями», - сказав у своєму виступі на урочистій церемонії голова райдержадміністрації Валентин Панчук.

Керівник району побажав присутнім на святі миру, здоров’я, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні незалежної України, 25-ту річницю від дня народження якої Український народ відзначатиме в кінці серпня.

У церемонії підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України взяли участь голова районної ради Петро Тамбовцев та його заступник Іван Русін, заступники голови райдержадміністрації – Валентин Пастушенко та Валентина Круць.

На святі було названо імена вінничан-учасників минулих Олімпіад, кращих спортсменів району, їх досягнення та тренерів.

Святковість заходу доповнили художні виступи юних крижопільчан.