Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Благоустрій населених пунктів триває

 

Весна стрімко набирає сили і нам всім разом необхідно забезпечити чистоту і порядок у населених пунктах та на прилеглих до них територіях.    Санітарний стан та благоустрій територій - це візитівка кожної територіальної громади, будь то село, місто, район чи область.

Згідно із затвердженим планом заходів про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району, тривають роботи з ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів; розчистка узбіч доріг від сміття та захаращень.

Для того, щоб поліпшити стан довкілля. потрібно  приділити серйозну увагу ліквідації несанкціонованих звалищ, тому що порушення правил поводження з побутовими відходами призводить до розповсюдження інфекцій, забруднення навколишнього середовища, все це опосередковано також впливає на здоров’я людей - через повітря, грунт, воду тощо.

Із кожним днем все більше установ, підприємств, організацій та жителів Крижопільського району долучаються до акції «За чисте довкілля». Основна маса робіт виконується держслужбовцями, працівниками органів місцевого самоврядування, державних підприємств, закладів освіти, культури та медицини, комунальними підприємствами та школярами.

У благоустрої узбіч під’їзних шляхів до Крижополя взяли участь працівники райдержадміністрації, районної ради, районного центру соціальних служб для молоді, управління праці і соціального захисту населення РДА, навчальних закладів, інших організацій.

На сьогодні, за інформацією органів місцевого самоврядування,  в рамках акції виконано такий обсяг робіт:

- приведено у належний санітарний стан прибудинкових територій –     475 тис. м2;

- очищено від сміття берегів річок та водойм – 16,7 км;

- упорядковано дитячих майданчиків - 27 шт.;

- упорядковано спортивних майданчиків – 27 шт.;

- ліквідовано стихійних сміттєзвалищ – 11 шт.;

- висаджено дерев – 1060 шт.;

Прибрано  та упорядковано:

                              - меморіалів та пам’ятників –27 шт.;

                             - братських могил –8 од.;

                             - газонів та квітників  - 3,17га.;

                             - доріг (вулиць) в межах населених пунктів –378 тис. м2;

                  

У проведенні робіт з благоустрою  взяли участь  майже 800 осіб, в тому числі більше двохсот - учнівська молодь.

Районним центром  зайнятості з початку року до безоплатних громадських робіт залучено 160 чоловік, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Також за рахунок коштів центру зайнятості та місцевого самоврядування на оплачувані громадські роботи залучено 11 чоловік, які  направлено   в 5 сільських рад (Крикливецьку,  Кісницьку, Жабокрицьку, Красносільську та Голубецьку) і відповідно відпрацьовано 65 люд./дн. і профінансовано в рівних долях (50х50) по 8,704 тис. грн. (центром зайнятості та органами місцевого самоврядування).

Разом із тим, на превеликий жаль, не було досягнуто основної мети - залучення всіх верств населення до участі у проведенні акції.
 

Давайте разом зробимо наше селище і села чистими та охайними!