Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Бюджетна сесія районної ради

23 січня 2015 року відбулась сесія районної ради.

Депутати розглянули більше десяти важливих питань. Насамперед, було затверджено Програму економічного і соціального розвитку району на 2015 рік та районний бюджет на 2015 рік. З проектом Програми присутніх познайомила начальник управління економічного розвитку райдержадміністрації Галина Магуран, проект районного бюджету депутатам представила начальник фінансового управління райдержадміністрації Раїса Лозовська. Зі співдоповіддю з цього питання виступив голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку Михайло Бажура.

В обговоренні взяли участь головний лікар центру первинної медико- санітарної допомоги Леся Килімник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валерій Кушнір, депутат районної ради Лідія Семенюк, а також голова райдержадміністрації Валентин Панчук.

На сесії затверджено ряд інших важливих програм на 2015 рік: комплексну програму  соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей, Районну програму «Соціальні послуги», Програму відзначення в районі  державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшанування кращих виробничників, проведення інших культурних заходів.

На закінчення сесії районної ради голова райдержадміністрації Валентин Панчук вручив подяки губернатора Анатолія Олійника депутатам районної ради Володимиру Василишену – голові Асоціації фермерів району та Валентині Янковій – учительці Шарапанівської школи, а також редактору районної газети «Сільські новини» Світлані Байді, якими вони відзначені за безкорисливу допомогу і підтримку бійців та добровольців, які в ході антитерористичної операції у важких боях відстоюють незалежність та європейське майбутнє України.