Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Андріяшівська територіальна громада підбила підсумки роботи за 2017 рік

 

  21 березня 2018 року Андріяшівська територіальна громада на чолі з сільським головою Русін Людмилою Михайлівною підбила  підсумки своєї роботи за минулий 2017 рік та визначила пріоритетні завдання на поточний 2018 рік.

Збори відбулись у сільському клубі села Висока Гребля. На зборах були присутні  небайдужі жителі територіальної громади,   голова районної державної адміністрації Панчук Валентин Іванович, заступник голови районної ради Русін Іван Іванович, керівник апарату райдержадміністрації Коновал Володимир Павлович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Кушнір Валерій Анатолійович.

Перед своїми виборцями та запрошеними прозвітувала про проведену роботу за нелегкий, але проте врожайний на залучені позабюджетні кошти 2017 рік, сільський голова Русін Людмила Михайлівна.

У своєму виступі  Людмила Михайлівна зокрема відмітила , що бюджет сільської ради за 2017 рік виконано на 140%, що дало змогу направити кошти:

  •  на  харчування дітей 62 168 грн,
  • на співфіансування мікропроекту ЄС ПРООН  ремонту ФАПу в селі В. Гребля  - 25000 грн,
  • на закупівлю реанімобіля 18 000 грн,
  •  на соціальний захист 32500 грн,
  • на проведення культурно-масових заходів 6000 грн,
  • на оплату вуличного освітлення 17443 грн,
  • на співфінансування проекту « Прибереш відходи – озелениш планету» 20 000 грн,
  • благоустрій території  164 262 грн.

Завдяки  участі у 14 – му обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад з проектом « Прибереш відходи – озелениш планету» залучено 165 000 грн позабюджетних коштів, реалізація даного проекту буде продовжуватись у 2018 році.

Реалізували проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ»  по ФАПу в селі Висока Гребля:  залучено позабюджених коштів 160 000 грн.

Завдяки коштам депутата Верховної Ради Юрія  Македона  37 000 грн розпочато ремонт в приміщенні дитячого садка села Висока Гребля.

 Плани на 2018 рік – це, як завжди, ремонт доріг, а ще: заміна огорожі біля пам’ятника Голодомору, завершення робіт по вуличному освітленню, співфінансування проектів, завершення ремонтних робіт в дитячому садку, благоустрій кладовищ.

На завершення виступу Людмила Русін подякувала всім небайдужим жителям громади, головам фермерських господарств, керівникам ПрАТ  «ПК Поділля», керівникам району за розуміння, допомогу, підтримку та активну співпрацю.

 

За матеріалами Андріяшівської сільської ради