Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

73-тя річниця Великої Перемоги

9 травня 2018 року  в райцентрі пройшов мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Відкрив мітинг селищний голова Олександр Третьяков, який привітав жителів і гостей селища з Днем перемоги, побажав миру і затишку в родинах, оптимізму,  міцного здоров’я.

Голова районної ради Петро Тамбовцев   у своєму виступі, зокрема, зазначив: Україна разом з іншими демократичними державами та народами вшановує пам’ять усіх загиблих у роки Другої світової війни. Незгасна людська пам’ять про колосальні жертви Другої світової, про тисячі дощенту зруйнованих міст і десятки тисяч спалених сіл вкотре застерігає світ від небезпеки повторення цієї жахливої  катастрофи.

Вперше нікого з ветеранів  немає сьогодні на мітингу. З кожним роком реальних свідків тієї війни стає все менше. Наймолодшим учасникам бойових дій – вже майже дев’яносто. Сьогодні ми з гордістю вшановуємо наших найповажніших громадян – людей цього старшого легендарного покоління… Солдатів усіх армій, що перемогли нацистів, учасників українського визвольного руху, трудівників тилу, дітей війни та мучеників нацистських переслідувань – усіх, хто витримав нелюдську ношу війни.

Учасників мітингу вітали депутат Вінницької обласної ради Юрій Семенюк, військовий комісар Крижопільського райвійськкомату, підполковник Олег Стецюк, учениця СЗШ І-ІІІ ст. №1 райцентру Юлія Капустян.

Від учасників мітингу до Меморіалу загиблими у роки Другої світової війни та пам’ятного знака на честь загиблих у зоні антитерористичної операції крижопільчан покладено живі квіти.

У ці святкові дні з вітаннями, подарунками представники районної державної адміністрації та районної ради відвідали учасників бойових дій Другої світової війни.

Від районної державної адміністрації та районної ради вручено подарунок (телевізор) Вінницькому обласному госпіталю для ветеранів війни.