Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

7 квітня - Всесвітній день здоров'я

Щорічно 7 квітня, за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день здоров’я.

Тема Всесвітнього дня здоров'я 2017 року - ""Депресія: давайте поговоримо".

Від депресії страждають люди різного віку, всіх категорій населення і в усіх країнах. Депресія завдає психічні страждання, негативно відбивається на здатності людини виконувати навіть найпростіші повсякденні справи і іноді може мати катастрофічні наслідки для взаємин людини з близькими і друзями, а також здатності людини заробляти собі на життя. Згідно даних ВООЗ, у всьому світі від депресії страждає понад 300 мільйонів чоловік.

Депресія може початися у кожного. Тому ця кампанія націлена на кожну людину, незалежно від віку, статі чи соціального становища.

У всьому світі негативні стереотипи, пов'язані з психічними захворюваннями, включаючи депресію, як і раніше заважають людям звертатися за допомогою. Обговорення проблеми депресії з членом родини, другом або професійним медпрацівником; в більш великих групах людей, наприклад, в школі, на робочому місці і на соціальних заходах; в суспільстві, в новинних ЗМІ, блогах або соціальних мережах, - все це допомагає зруйнувати негативні стереотипи і підштовхнути все більшу кількість людей до того, щоб, нарешті, звернутися за допомогою.