Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

депутати рад усіх рівнів!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!

Сьогодні в Україні створюється правове та інституційне підґрунтя для реформування системи місцевого самоврядування і регіонального управління. Місцеве самоврядування перебуває найближче до людей, їх повсякденних турбот і проблем, несе на своїх плечах нелегку ношу щоденної праці щодо соціально-економічного розвитку територіальних громад.

Основу органів самоврядування району, депутатського корпусу місцевих рад складають енергійні та небайдужі люди, які свої знання і досвід вкладають в роботу, спрямовану на благо розвитку територіальних громад Крижопільщини. З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю. Вашим професіоналізмом, патріотизмом, енергією твориться історія самоврядності краю.

Нехай цей святковий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутнє нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

Щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів!

Голова районної державної адміністрації                                                          Голова районної ради

 

         Валентин Панчук                                                                                           Петро Тамбовцев