Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

5 сесія 7 скликання - голосували поіменно

18 квітня 2016 року у залі засідань районної ради відбулось пленарне засідання   5 сесії Крижопільської районної ради 7 скликання, у якому взяли участь 29 депутатів районної ради, а також запрошені:   заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдерж-адміністрації, установ та організацій (за списком), селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації, громадськості.

На розгляд сесії  було винесено 36 питань. Перш ніж перейти до  обговорення  порядку денного, голова районної ради Петро Тамбовцев звернув увагу депутатів на деякі зміни  в частині процедури голосування,  пов’язані з тим, що з 25 лютого 2016 року вступив у силу Закон України "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань". У листопаді минулого року Верховна Рада прийняла зміни до закону про місцеве самоврядування, яким зобов'язала місцеві ради приймати рішення виключно у форматі поіменного голосування.

П. Тамбовцев наголосив: з 25 лютого 2016 року рішення у місцевих радах приймаються відкритим поіменним голосуванням, за винятком випадків, для яких чинним законом передбачається таємне голосування (наприклад, питання обрання на посади в раді, висловлення недовіри сільському, селищному, міському голові, голові районної, обласної ради). Законом також визначено, що результати поіменного голосування підлягають обов'язковому оприлюдненню на офіційному сайті ради в день голосування і мають зберігатися там необмежений час. Згідно із Законом, результати поіменного голосування є невід'ємною частиною протоколу сесії ради. Також вони повинні надаватися на запит згідно з Законом «Про доступ до публічної інформації».

Так як встановлення електронної системи голосування є дороговартісним, голосування вирішено поки що  проводити в ручному режимі. Постійна комісія районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, взаємодії з органами місцевого самоврядування вивчила досвід роботи рад, які вже проводили поіменне голосування, розробила проект змін до регламенту, які  пропонується затвердити на цій сесії. Результати голосування секретар сесії буде фіксувати у зведеній відомості про результати голосування.

З огляду на це голова районної ради звернувся до депутатів з проханням сприйняти ці новації з розумінням і відповідальністю, голосувати чітко, організовано, даючи можливість зафіксувати їхнє  волевиявлення.

Одним з головних питань порядку денного 5 сесії було: «Про реформування друкованого засобу масової інформації  «Сільські новини» та редакції  комунального підприємства “ Редакція газети  “Сільські  новини”, засновником якої є  Крижопільська  районна  рада». Як пояснила редактор газети Світлана Байда, трудовий колектив редакції  прийняв таке рішення на виконання Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», а саме реформування проходитиме до  2018 року.

 Депутати затвердили три програми: « Про Районну програму підтримки дітей-інвалідів на період до 2018 року», «Про  Програму інформатизації та впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес освітніх установ району на 2016-2020 роки», « Про Програму фінансової підтримки діяльності сектору державної реєстрації районної державної адміністрації на 2016 рік», прийняли зміни до чотирьох районних програм та ряд важливих положень, розглянули три земельних питання. Начальник фінансового управління районної державної адміністрації  Р.М. Лозовська   підбила підсумки виконання  бюджету району за І квартал 2016  року та розповіла про внесення змін до районного бюджету. 

Депутати працювали дружно і злагоджено та схвалили решту запропонованих питань  порядку денного  5-ї сесії, із змінами і доповненнями.  Детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради в розділі «Депутатська діяльність».

Не виникло особливих труднощів і з поіменним голосуванням – його результати оприлюднено в розділі «Поіменне голосування».

Під час розгляду питання «різне» було озвучено відповіді на депутатські запити Семенюка Ю.В. – про тарифи на підключення до електромережі, та Семенюк Л.П. –  про заходи зі збереження статусу Крижопільської  ОЛІЛ і  робочих місць для медиків.

Заслухавши інформацію депутата районної ради Теличка І.В. та майстра  Крижопільського підрозділу  Ямпільської дільниці спеціалізованого підприємства  ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз» Десятника В.С. про ситуацію, що складається у сфері забезпечення жителів району скрапленим газом у разі ліквідації  Крижопільського підрозділу Ямпільської дільниці  спеціалізованого підприємства  ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз», депутати вирішили написати звернення до керівництва ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз» щодо унеможливлення ліквідації спеціалізованого підрозділу в нашому негазифікованому районі.  

Також в  різному окремі депутати обговорили питання про перерахування коштів на ліки учасникам АТО, про відновлення руху автобуса «Вільшанка – Вінниця», про роботу спортивного клубу «Краб» тощо.