Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

29 травня відбувся семінар для очільників сільських та селищних рад області

29 травня відбувся семінар для очільників сільських та селищних рад області, у якому взяла участь  делегація від Крижопільського району.

Ігор Кревський повідомив, що у 2014 році на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад було подано 277 проектів, серед яких рішенням Конкурсної ради до фінансування було відібрано 78 проектів.

– Попри те, що в зв’язку із суспільно-політичними подіями у нашій державі, прийняття нинішнього державного бюджету відбулось із запізненням, все ж обласною радою та депутатським корпусом було прийняте рішення про збільшення фінансування конкурсу проектів розвитку територіальних громад. І якщо за минулі роки виділялося від одного до двох мільйонів гривен, то цьогоріч на потреби громад було виділено 3 млн. грн. І є надія, що всі ці кошти будуть профінансовані, – висловив сподівання перший заступник голови обласної ради.

Він також відмітив найбільш активних учасників конкурсу. Зокрема, Калинівський район, який подав до участі 70 проектів, Ямпільський – 29, Томашпільський – 23, Крижопільський – 16, Вінницький і Жмеринський – по 12 проектів кожний.

Ігор Кревський закликав голів територіальних громад враховувати всі обставини, що склалися на сьогодні у державі та області, й докласти максимальних зусиль для прискорення реалізації виграних проектів.

Також в ході семінару були розглянуті та обговорені питання: про традиції та здобутки щорічних конкурсів проектів розвитку територіальних громад; про експертну оцінку проектів одинадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад; про розподіл коштів, передбачених на організацію одинадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад; про місячні та фінальні звіти учасників впровадження проектів розвитку територіальних громад.