Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

29 сесія завершила свою роботу

 

       20 серпня 2019 року, в залі засідань адмінбудинку, під головуванням голови районної ради Петра Тамбовцева, відбулася  чергова 29 сесія районної ради. В роботі пленарного засідання крім 25 депутатів районної ради взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко, заступник керівника Бершадської місцевої прокуратури Максим Веселовський, заступник начальника Ямпільського МРВ УСБУ у Вінницькій області Сергій Бабчинський, військовий комісар Крижопільського РВК Олег Стецюк  керівники управлінь та відділів райдержадміністрації,  голови місцевих рад району, керівники установ, голови громадських організацій, засоби масової інформації.

            Секретарем сесії обрано депутата від політичної партії  ВО «Батьківщина» Дейлик Ніну Тимофіївну, після чого  депутати приступили до роботи. Працювали оперативно, адже всі питання було заздалегідь опрацьовано на засіданнях президії та постійних комісій районної ради.

      На порядок денний 29 сесії районної ради 7 скликання винесено 20 питань, зокрема:

- про хід виконання районних програм у галузі фізичної культури і спорту;

- про підсумки призову громадян району на строкову військову службу у квітні – травні 2019 року;

- про результати діяльності Бершадської місцевої прокуратури за І півріччя 2019 року;

- про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 18 лютого 2016 року №76 «Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму Крижопільського району на 2016 - 2020 роки «Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність влади та громад»;

- про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 30 жовтня 2018 року №636 «Про  Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки  в районі на період до 2023 року»;

- про внесення змін до рішення  23 сесії районної ради 7 скликання 

від 30 жовтня 2018 року  №633 “ Про  Програму поліпшення системи соціального захисту населення району на 2019 рік”, інші питання.

Фінансові питання традиційно привернули найбільшу увагу і викликали бурхливе обговорення.       Депутати розглянули, обговорили та затвердили звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Раїси Лозовської про  виконання районного бюджету у І півріччі 2019 року, а також  затвердили розпорядження голови РДА, що приймались у міжсесійний період, та угоди з сільськими радами.

З метою вирішення першочергових завдань, внесли зміни і доповнення в районний бюджет на 2019 рік. За рахунок вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, який утворився станом на 01 січня 2019 року, збільшено видатки загального фонду та бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету головним  розпорядникам коштів  на 396 053 грн. У зв’язку з тим, що виконання районного бюджету за сім місяців поточного року склало лише 102%, додаткові надходження до розподілу не виносилися.  

            В результаті обговорення з усіх питань були ухвалені відповідні рішення. Згідно з чинним законодавством,  з усіма прийнятими депутатами під час сесії рішеннями та результатами голосувань можна ознайомитися на сайті Крижопільської районної ради.