Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

28 червня - День Основного Закону України!

Шановні друзі!

Щиро вітаю Вас з великим національним святом – Днем Конституції України. 24 роки тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Конституцію України. Основний Закон нашої держави став міцною, реальною основою розбудови нашої незалежності, становлення демократії, правопорядку і законності.

Конституція визначила найціннішим життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію й неухильно дотримуватись її принципів.

Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної держави рівноправної зі світовою спільнотою.

Пам’ятаймо, держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ, кожен з нас. Тому будьмо мудрими, сильнішими і гідними громадянами своєї держави. І нехай непорушними будуть головні принципи Конституції – народовладдя, гуманізм та законність.

Миру, злагоди та добра усій Україні й кожному громадянину.

 

 

Голова районної ради                                                Петро ТАМБОВЦЕВ