Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

28 березня 2014 року пройшли загальні збори громадян за місцем проживання в Андріяшівській сільській раді

Загальні збори громадян за місцем проживання пройшли в Андріяшівській сільській раді 28 березня 2014 року. У роботі зборів узяли участь голова районної ради А.Сратієвський та начальник відділу Держкомзему у Крижопільському районі С.Краківський.

Зі звітом про роботу та планами розвитку населених пунктів виступила сільський голова Людмила Русін. Успіхами у роботі закладів та питаннями, які потребують вирішення, поділились з громадою директор Високогреблянської СЗШ І-ІІ ст. Василь Притула, завідуюча сільською бібліотекою Надія Кушнір, завідуюча сільським клубом Людмила Прокопишена.

Прозвітував про свою роботу дільничний міліціонер Руслан Каспрук.

Зі звітами про допомогу громаді виступили фермери-орендарі земельних паїв сільчан Микола Побережний, Василь Мордванюк, Петро Русін.

Під час обговорення звітів мешканці громади піднімали питання оренди ставка, освітлення населених пунктів, стану автомобільних  доріг.

Голова районної ради А.Стратієвський у своєму виступі зупинився на питаннях суспільно-політичної обстановки як у державі, так і в нашому районі, побажав громаді успіхів у здійсненні планів і задумів.