Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

27-й Міжнародний економічний форум

5-7 вересня в місті Криниця-Здруй Республіки Польща проходить традиційний 27-й Міжнародний економічний форум «Проект Європи – рецепт на наступні декади». Участь у форумі взяла вінницька делегація, в складі якої - голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм облради Геннадій Мазур, депутати обласної ради Тарас Фурман, Володимир Василишен, Василь Ліцький, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Головна місія економічного форуму – створення сприятливого клімату для розвитку політичної та економічної співпраці в Європі. Протягом багатьох років в Криниці-Здруй лунають важливі декларації, які стосуються економічної політики, а заяви учасників форуму цитуються світовими засобами масової інформації та обговорюються в бізнесових колах різних країн світу. В рамках форуму відбулась дискусійна панель «Польща – Україна. Пошук нового партнерства та моделі співпраці».

– Під час участі в дискусійній панелі обговорили ситуацію щодо війни на Сході України. Здивувала позиція польської сторони, яка вважає, що в нас  відбувається внутрішньоукраїнський конфлікт. Під час свого виступу акцентував увагу присутніх, що конфлікт не тільки український, але і європейський, а можливо - і світовий. Тому вважаю, що Польщі необхідно чітко визначитись зі своєю позицією, враховуючи те, що поблизу її кордонів незабаром розпочнуться російсько-білоруські навчання, – прокоментував депутат обласної ради Геннадій Мазур.

За три дні економічного форуму своїми поглядами на актуальні теми політичної, економічної та суспільної ситуації в світі обміняються глави урядів і парламентів, міністри і парламентарії європейських країн, керівники найбільших фірм, експерти, представники науки, культури та ЗМІ з понад 60 країн світу.