Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

24 серпня День Незалежності України

 

 

Дорогі крижопільчани!

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності України - прийміть найсердечніші вітання і побажання.

Ще з часів Київської Русі українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та попри все, наші співвітчизники віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники - у 1991 році вибороли її.

У 29-у річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати свою територіальну цілісність. Саме час переоцінити себе як частину великої держави. Час для єднання, змін і виважених рішень. Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але ми віримо, що разом здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання від районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу та її символи, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Нехай мир і злагода запанують у нашому спільному домі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

Зі святом вас! Слава Україні!

 

Голова райдержадміністрації                             Голова районної ради

            Володимир СКАЛІЙ                                Петро ТАМБОВЦЕВ