Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

22 засідання президії районної ради

В рамках   підготовки до чергової 23 сесії районної ради 7 скликання  29 серпня 2018  року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку і засідання президії районної ради.

У засіданнях взяли участь  голова районної ради Петро  Тамбовцев, заступник голови районної ради Іван Русін, перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць.

На засідання було запрошено Раїсу Лозовську, начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка інформувала присутніх по бюджетних питаннях, що виносяться на розгляд сесії:

- Про Районну програму супроводження бюджетного процесу на 2019-2020 роки.

- Про затвердження звіту про виконання  районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

- Про угоди з сільськими радами.

- Про затвердження розпоряджень голови  районної державної адміністрації, прийнятих у період з  28 серпня 2018 року по 19 жовтня 2018 року.

- Про внесення змін  до рішення  18 сесії районної ради 7 скликання від  22 грудня  2017  року №  474 “Про районний бюджет на 2018 рік”. 

Постійна комісія ухвалила ці питання погодити та винести на розгляд пленарного засідання районної ради.

 З іншими питаннями учасників засідань ознайомили голова районної ради П. Тамбовцев та подавачі проектів рішень.

Зокрема, з метою якісної підготовки проекту районного бюджету на наступний 2019 рік, на розгляд чергової 23 сесії районної ради  подано проекти 13 програм та продовжено дію 2 програм. Також до 2 програм вносяться зміни на поточний рік. 10 питань запропонованого порядку денного стосуються оренди приміщень та майна; 5 питань – затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення тощо.

За підсумками  засідань  президії та бюджетної комісії на розгляд депутатів на пленарному засіданні, яке відбудеться 30 жовтня 2018 року, буде винесено 48 питань. Члени президії  одноголосно прийняли позитивні рішення по кожному з них.