Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

22 квітня - День землі

22 та 23 квітня природоохоронці всієї планети відзначають День Землі. Цей день є святом турботи про нашу спільну домівку. В різних куточках земної кулі проводяться яскраві корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти та відповідальності.

перше національний День Землі організували студенти, вчителі та викладачі міста Нью Йорк 22 квітня 1970 року. Метою проведення заходу було усвідомлення широким колом людей екологічних проблем та спільна діяльність, спрямована на їх розв'язання. З 1990 року День Землі став міжнародним.

Традиція святкування Дня Землі 22 квітня сягає середини 19 сторіччя, коли Дж. Стерлінг Мортон, секретар території штату Небраска (США) запропонував призначити день, який всі мешканці штату присвячували б озелененню. Задум отримав підтримку і вже до 1872 року було висаджено біля мільйона дерев. Традиція проведення Дня Землі була підтримана іншими країнами. В Україні цей день відзначається з 1992 року.

Тож запрошуємо всіх небайдужих долучитись до традицій міжнародного свята та взяти участь в благоустрої й озелененні своїх дворів, вулиць та інших екологічних заходах.