Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

21 березня 2019 року відбулися загальні збори громадян Джугастрянської територіальної громади

 21 березня 2019 року відбулися загальні збори громадян Джугастрянської територіальної громади у яких взяли участь  голова Крижопільської райдержадміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев.

З інформацією про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік виступив голова районної державної адміністрації Валентин Панчук.

Про свою роботу за 2018 рік та плани на 2019 рік поінформувала сільський голова Інна Садова.

На захід були запрошені  представники ПрАТ ПК «Поділля», начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Дерев’янчук, заступник начальника Крижопільського  об’єднаного управління Пенсійного фонду Наталія Коваль.

 Увазі присутніх  було запропоновано відеоролик «Вінниччина-2018. Є що сказати!», в якому   відображено основні досягнення області в різних сферах  впродовж минулого року.

Начальник управління соціального захисту населення Лариса Дерев’янчук поінформувала присутніх про зміни в законодавстві щодо механізму призначення та отримання субсидій.

Заступник начальника Крижопільського  об’єднаного управління Пенсійного фонду Наталія Коваль ознайомила з основними принципами пенсійної реформи, особливостями підвищення пенсії для працюючих та непрацюючих пенсіонерів.