Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

203 тя річниця від дня народження Великого Кобзаря

 

9 березня українська спільнота відзначила 203-тю річницю з дня народження Тараса Шевченка. З цієї нагоди відбулись  урочистий захід «Орлиний злет Шевченкового духу» та   покладання квітів до погруддя Кобзаря у нашому райцентрі за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, осередків політичних партій та громадських організацій, громадськості району.

Під час дійства присутні мали змогу пригадати творчість видатного письменника та поета, слухаючи декламування віршів та музичні композиції на вірші Тараса Шевченка. У виконанні аматорів районного Будинку культури, учнівської молоді  прозвучали рядки з творів поета, рядки з поезій на його честь, мелодії на його твори.

– На землю прийшла вже 203-я Шевченкова весна… Щороку 9-го березня вона об’єднує рід наш український по всьому світові, і мільйони людей звертаються до свого генія, що у своїй величі залишається невичерпним для людського світу і осмислення. Творчість Тараса Шевченка у нинішній час – це наша «духовна зброя», яка надихає і згуртовує синів і дочок України у боротьбі за рідну землю. Схиляємо голови перед великим Сином України, і пропонуємо покласти квіти до підніжжя його пам’ятника, – звучали слова ведучої мистецького дійства.

Від районної державної адміністрації та районної ради квіти до пам’ятника Кобзареві поклали керівники району – голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев.

З метою вшанування пам’яті великого митця, поета, художника, видатного мислителя Т.Г.Шевченка урочисті заходи, виставки тематичної літератури, святкові лінійки, приурочені 203-ій річниці від дня його народження проходять в усіх територіальних громадах району.