Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

19 червня - День фермера

З часу проголошення незалежності України було започатковане фермерське господарювання як прогресивна форма підприємницької діяльності громадян у галузі сільського господарства України.

Фермерський тип господарювання – це особливий вид підприємницької діяльності на селі, на основі праці родини за традиційним українським сільським укладом.

На сьогодні в районі налічується  106 фермерських господарств, які мають в обробітку 8 тис. га землі.

Понад два десятиліття нелегкою виявилось дорога фермерів, у важких умовах доводиться працювати сьогодні. Однак, попри всі негаразди, фермери продовжують виробляти якісну сільськогосподарську продукцію, мужньо протистоять  кризовим явищам, підтримують Українську державу у відстоюванні  цілісності її кордонів та незалежності.

19 червня 2003 року Парламентом України було прийнято Закон України  «Про фермерське господарство», в якому знайшла своє закріплення низка принципових положень, спрямованих на розширення сфери фермерського господарювання в аграрному секторі.

У цей день фермери традиційно, вже більше десяти років, збираються разом, аби відсвяткувати цю дату у становленні фермерства. Відзначення Дня фермера – важлива подія внутрішнього життя країни.

Нелегко сьогодні працювати на землі, особливо в такі примхливі роки, як нинішні. Але завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення у сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Завдяки сільським трудівникам, зокрема фермерам, полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Зважаючи на важливість розвитку фермерства та з метою вшанування трудівників хліборобської ниви, влада району щиро вітає фермерів району зі святом!

Щиро дякуємо вам за працю, за підтримку та розвиток усіх справ та починань у районі!

Бажаємо вам невпинного руху вперед, успішного здійснення усіх планів та задумів.

Нехай небо над нашими нивами, над усією українською землею буде лише мирним.

Здоров’я вам міцного, а трудові успіхи з року в рік нехай примножуються.  

Щастя і добра вам і вашим родинам!    

Голова райдержадміністрації                          Голова районної ради

Валентин Панчук                                              Анатолій Стратієвський