Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

17 сесія районної ради 7 скликання

10 листопада 2017 року відбулося пленарне засідання 17 сесії Крижопільської районної ради 7 скликання.

Першим питанням, яке обговорили депутати, став звіт голови районної державної адміністрації Валентина Панчука щодо здійснення  делегованих  районною радою повноважень за період 2016-2017 рр.

У своєму виступі голова райдержадміністрації відзначив, що     упродовж звітного періоду зусилля структурних підрозділів  районної державної адміністрації спрямовувались на реалізацію в районі політики Президента та Уряду України, на виконання актів центральних органів виконавчої влади, рішень обласної ради, розпоряджень, доручень, інших документів обласної державної адміністрації. Управліннями, відділами районної державної адміністрації в основному  вирішувалися питання діяльності всіх галузей господарського комплексу району.

          Основні напрями роботи райдержадміністрації ґрунтуються на принципах втілення в життя реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенком, їх практичної реалізації на місцях та виконання заходів Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, а також аналогічної програми районного рівня.

 В. Панчук детально проаналізував стан справ щодо здійснення делегованих  районною радою повноважень, а на завершення подякував за підтримку усім, хто допомагав не лише практичними діями, а й розумінням та порадами, конструктивною критикою та висловив упевненість, що районна державна адміністрація і надалі тісно співпрацюватиме з органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств та відомств з тим, аби продовжити започатковані кроки по збереженню власного потенціалу району, відновленню процесів нарощування виробництва, стимулюванню інвестиційної діяльності і, основне, недопущенню зниження рівня життя населення та підтримці найуразливіших верств населення району. Адже саме від наших спільних зусиль значною мірою залежить, як в подальшому буде розвиватися економіка району, як житимуть його люди.

В обговоренні звіту взяли участь депутати районної ради Ганна Шевчук, працівник юридичного відділу ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля»; Валентина Янкова вчитель НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ с.Шарапанівка; Неля Шевчук, завідуюча Крижопільською амбулаторією загальної практики сімейної медицини;  Світлана Тищук, заступник голови громадської організації «Акорд»; Володимир Нагірняк, директор ТОВ «Крижопільський елеватор»; Гарячківський сільський голова Олег Котюжанський.

 Підсумки обговорення звіту голови РДА підбив голова районної ради Петро Тамбовцев, який підкреслив, що представницька і виконавча гілки влади району у тісній співпраці ділять не владу, а роботу і відповідальність.  Він подякував виконавчій гілці влади району, особисто голові райдержадміністрації Валентину Панчуку  за  той великий об’єм роботи по виконанню делегованих повноважень, яку проводить райдержадміністрація, її управління та відділи, і побажав усім  здійснення всіх планів і задумів у нинішньому і на  подальші роки. 

Депутати вирішили: роботу районної державної адміністрації щодо виконання  повноважень, делегованих їй районною радою, за період з липня 2016 року по листопад 2017 року  вважати задовільною.

Також на 17 сесії районної ради було прийнято Районну програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2018-2022 роки, розглянуто питання про внесення змін до ряду програм: Комплексної оборонно-правоохоронної програми Крижопільського району на 2016 - 2020 роки «Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність влади та громад, Програми інформатизації  Крижопільського району на 2016-2017 роки, Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Крижопільської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих їй Крижопільською районною радою, у 2017–2018 роках, Програми покращення системи соціального захисту населення Крижопільського району на 2017 рік, Районної цільової соціальної програми «Молодь Крижопільщини» на 2016-2018 роки, Районної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання  домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та  попередження торгівлі людьми на період до 2021 року, Програми розвитку архівної справи у Крижопільському районі на 2013-2017 роки, інші питання. Про  внесення змін до бюджету та блок фінансових питань доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Раїса Лозовська. Дев’ять питань порядку денного стосувалися затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Детальніше з рішеннями сесії та  звітом голови районної державної адміністрації щодо здійснення  делегованих  районною радою повноважень можна ознайомитись у розділі сайту «Депутатська діяльність».