Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

15-й Обласний конкурс проектів дасть можливість громадам отримати кошти на ремонт доріг

 

21 грудня під керівництвом голови обласної ради Анатолія Олійника відбулося засідання робочої групи щодо обговорення організаційних питань із проведення 15-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінницької області.  Присутні були заступник голови обласної ради Михайло Кременюк, заступник керівника Секретаріату ВЛАЛМС Володимир Репей, керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Яременко, начальник відділу аналізу обласних програм та координації роботи з учасниками АТО і членами їхніх сімей виконавчого апарату обласної ради Максим Мартьянов, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інесса  Ратушняк, а також представники  Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Основне питання, яке обговорювали, – принципи, засади та механізми вдосконалення організації та проведення конкурсу у 2018 році. Зокрема, було запропоновано доповнити перелік пріоритетів конкурсу напрямами модернізації мереж вуличного освітлення і здійснення ремонтних робіт доріг та їхньої реконструкції в населених пунктах області.

Окрім того, обговорили питання щодо участі у конкурсі об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення, стосовно яких було запропоновано встановити квоту щодо кількості проектів – до 6.

Також члени робочої групи обговорили питання про диференціацію обсягів співфінансування із фонду конкурсу та граничних обсягів гранту для одного проекту стосовно різних груп подавачів (сільські, селищні ради, міські ради міст обласного значення та ОТГ, проекти подані спільно кількома радами на основі договору про співробітництво).

Просимо громадські організації та територіальні громади району враховувати вищевикладене при визначенні тематики своїх майбутніх проектів