Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

11 сесія районної ради 7 скликання

2 лютого 2017 року пройшла 11 сесія Крижопільської районної ради 7 скликання.

Першим питанням, яке обговорили депутати, став звіт голови районної ради Петра Тамбовцева про діяльність за період з 2 грудня 2015 року по 1 лютого 2017 року.

У своєму виступі голова районної ради відзначив, що депутатський корпус довів здатність працювати як єдиний механізм, продуктивно знаходити виважені шляхи вирішення актуальних проблем життя територіальних громад. Розуміння, що інтереси громадян вищі за політичні амбіції, дозволило депутатам  знайти спільну мову та злагоджено працювати на благо району.

Далі зупинився на основних питаннях роботи органу місцевого самоврядування.

Районна рада працювала згідно з планом роботи, у межах Конституції України, чітко дотримуючись повноважень та норм, що передбачені діючим законодавством та Регламентом роботи районної ради сьомого скликання.  За період з грудня 2015 року по лютий 2017 року  проведено 10 сесій районної ради, на яких прийнято 276 рішень.

На сьогодні в районі діє 65 програм, з них фінансуються 43 програми.

Районною радою 7 скликання було прийнято 36 програм, до 37 раніше прийнятих внесено зміни та доповнення, для  5  продовжено термін дії.

Зупинився на участі територіальних громад у різного рівня конкурсах на отримання грантів, які  сьогодні, в умовах обмеженості  фінансових ресурсів місцевих бюджетів,  можуть бути використані на покращення життєвого  рівня населення. У 2016 році  на  обласний  конкурс    проектів розвитку територіальних громад було подано 52 проекти,  переможцями стали 13, освоєно всього 1665 тис. грн.,  з них   залучено з обласного бюджету  662 тис. грн.

Зупинився голова районної ради на питаннях співпраці органів місцевого самоврядування з виконавчою владою району, ефективного використання комунальної власності, вирішенням проблем місцевого самоврядування та ін.

В обговоренні звіту взяли участь директор школи з Городківки Олена Харук, Тернівський і Вільшанський сільські голови Віталій Білик та Олександр Іщук, помічник народного депутата В’ячеслав Березовський, депутати районної ради Юрій Семенюк, Ілля Теличко, а також перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко.

Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та території району та про хід виконання  у 2016 році Комплексної оборонно-правоохоронної програми Крижопільського району на 2016-2020 роки «Безпечна Крижопільщина - взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії районної ради 7 скликання від 18 лютого 2016 року №76, депутатів інформував заступник начальника відділення поліції Іван Кришталевич.

На сесії було розглянуто і затверджено ряд районних програм: сприяння розвитку інформаційного простору  у Крижопільському районі  на 2017-2020 роки; комплексну програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей на 2017-2018 роки;  програму підтримки вдів постраждалих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, на період до 2019 року;  програму соціального захисту  окремих категорій громадян на 2017-2018 роки;  програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2017-2018 роки; комплексну програму підтримки сім’ї, запобігання  домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та  попередження торгівлі людьми на період до 2021 року та ряд інших.