Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

1 жовтня 2016 року - Міжнародний день людей похилого віку, День ветерана

Більш ніж чверть століття, відповідно Резолюції  Генеральної Асамблеї ООН, 1 жовтня є Міжнародним Днем громадян похилого віку. З 2009 року Міжнародний День громадян похилого віку в Україні відзначається  і як День ветерана.

Незважаючи на існуючі складнощі сьогодення, поважний вік, хвороби, літні люди беруть активну участь у суспільно-політичному житті, активно працюють над вихованням молодого покоління у кращих бойових і трудових традиціях українського народу. З перших днів проведення антитерористичної операції літні люди приймають активну участь в організації та безпосередньо надають допомогу учасникам АТО, мешканцям Донецької та Луганської областей.

Давайте ж і ми, незважаючи на політичний і  соціальний статус, посади  і звання, не залишимо поза увагою проблеми літніх людей.

                                              Шановні  ветерани!

Прийміть щиру вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадянську свідомість, активність, за досвід, за  внесок у розбудову нашої держави та району.

Бажаємо вам найголовнішого - здоров’я, миру, сил та наснаги, нехай і надалі  тепло ваших посмішок зігріває рідних і близьких.  

Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

 

 Голова райдержадміністрації                        Голова районної ради

 Валентин Панчук                                            Петро Тамбовцев