Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

05 червня 2020 року відбулася 35 сесія Крижопільської районної ради 7 скликання.

05 червня 2020 року відбулася 35 сесія Крижопільської районної ради 7 скликання.

Депутати заслухали звіт голови районної ради Петра Тамбовцева про діяльність за період  з квітня 2019 року по травень 2020 року.

У своєму виступі голова районної ради відзначив, що районна рада як колегіальний орган представляє спільні інтереси територіальних громад селища і сіл Крижопільського району. Тому все, що зроблено за звітний період, є результатом колективної праці кожного депутата, постійних комісій, президії районної ради, сесійної діяльності, роботи виконавчого апарату районної ради, співпраці з районною державною адміністрацією, селищною та сільськими радами, керівниками підприємств, господарств та установ району, а також обраних по нашому округу депутатів Верховної та обласної рад. Особисто він як голова районної ради намагався  забезпечувати рівні права і можливості всіх депутатів для ефективного здійснення ними своїх повноважень.

«Як голова районної ради я у своїй діяльності керувався Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими нормативно-правовими актами, рішеннями районної ради, пропозиціями депутатів та їхніх формувань,» - зазначив він у своєму звіті.

Характеризуючи роботу районної ради, Петро Серафимович вказав, що районна рада працює у складі 34 депутатів, що в повній мірі забезпечує ефективну роботу представницького органу. Депутати добре володіють ситуацією на місцях, сприяють вирішенню проблемних питань, які турбують громадян, мають достатній життєвий і виробничий досвід, освітній рівень, користуються авторитетом серед виборців».

         Далі він зупинився на основних питаннях роботи органу місцевого самоврядування.

Голова районної ради зазначив. що районна рада працювала згідно з планом роботи, у межах Конституції України, чітко дотримуючись повноважень та норм, що передбачені діючим законодавством та Регламентом роботи районної ради сьомого скликання.

Основною організаційно-правовою формою роботи районної ради була і залишається сесійна робота, яка складається з пленарних засідань, засідань постійних комісій та узгоджується президією.

         Всього за період з квітня 2019 року  по травень 2020 року районною радою проведено  8 пленарних засідань (у тому числі – 2 позачергових сесій), одну з яких проведено дистанційно), розглянуто  175  питань, ухвалено 169 рішень, у тому числі щодо:

- затвердження районних програм та внесення змін до них – 62;

- бюджетних питань та внесення змін до районного бюджету – 28;

- з питань соціально-економічного, культурного розвитку – 16;

- управління комунальною власністю –39;

- депутатської діяльності і правопорядку – 15;

- затвердження статутів, положень, порядків та  внесення змін до них – 11;

 - кадрових питань – 7.

 З квітня 2019 року по червень 2020 року на пленарних засіданнях ради було заслухано такі важливі питання:

затвердження Програми економічного і соціального розвитку Крижопільського району та районного бюджету на 2020 рік;

затвердження Плану перспективного розвитку Крижопільсьького району на 2019-2021 роки;

звіт голови Крижопільської районної державної адміністрації про здійснення адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень;

стан законності, боротьби зі злочинністю;

соціально-правовий захист дітей в районі;

підсумки опалювального сезону 2018-2019 рр. і організація підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 рр.;

участь у 17 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінницької області;

стан медичного обслуговування жителів району в умовах реформування галузі охорони здоров’я та захисту населення від COVID - 19;

складання, затвердження та контроль виконання фінансових планів комунальних підприємств та комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я;

інші.

Упродовж звітного періоду на сесіях районної ради було розглянуто і схвалено три депутатських звернення.

У звітному періоді було затверджено 24 галузеві довгострокові Програми, внесено зміни до 38-ми раніше прийнятих та продовжено термін дії 1-єї  Програми.

Всього на контролі в районній раді сьогодні перебуває 101 програма.

Зупинився голова районної ради на питаннях співпраці органів місцевого самоврядування з виконавчою владою району, ефективного використання комунальної власності, вирішення нагальних проблем місцевих громад.

На завершення Петро Тамбовцев висловив вдячність тим депутатам районної ради, які плідно працювали в постійних комісіях, у депутатських фракціях, які за звітний період розглянули велику кількість питань та прийняли виважені рішення, громаді району, яка з розумінням ставиться до наших проблем, підтримує всі наші добрі починання, допомагає в роботі владним структурам задля досягнення єдиної мети. Подякував депутатам сільських,  селищної, районної   рад,    сільським,  селищному головам, районній державній адміністрації, керівникам установ  за підтримку, взаєморозуміння та спільну роботу.

На сесії було розглянуто загалом 26 питань порядку денного. Зокрема, до чотирьох Програм було внесено зміни:

- про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року №257 «Про Програму фінансової підтримки Крижопільської районної громадської організації «Спілка учасників АТО» на 2017 – 2020 роки,  про внесення змін до рішення 18 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року №506 «Про Програму розвитку архівної справи у Крижопільському районі на 2018-2022 роки»,  про внесення змін до рішення  23 сесії районної ради 7 скликання від 30 жовтня 2018 року №635 “Про Програму  діяльності Крижопільського районного трудового архіву на  2019 - 2023 роки”, про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року №255 «Про Районну програму надання грошової допомоги за зверненнями громадян у невідкладних випадках на період до 2020 року». Прийнято Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад  сіл, селища Крижопільського району. Розглянуто інші питання.

Детальніше з рішеннями 35 сесії можна ознайомитись у розділі сайту Крижопільська районна рада «Документи районної ради».

https://www.facebook.com/1900733580161674/videos/3069156283152029/