Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

РІШЕННЯ №11

28 липня 2006р                                                               3  сесія  5 скликання

Про благоустрій населених пунктів, стан правопорядку як основу безпечної життєдіяльності територіальних громад району

         Заслухавши та обговоривши доповідь заступника голови районної ради В.Д.Максимчака відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада зазначає, що  благоустрій населених пунктів, стан правопорядку на території району потребують подальшого оперативного втручання для суттєвого їх поліпшення. Для забезпечення вирішення питань санітарного стану  та рівня правопорядку з метою всебічної підтримки долучаються органи влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи громадські, організації, жителі району. 

         Враховуючи вище зазначене та з метою поліпшення благоустрою населених пунктів і забезпечення громадського порядку, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1.          Організувати, починаючи з 2007 року, щорічний районний конкурс “ Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку”
  2.          Затвердити склад конкурсної комісії з проведення щорічного районного конкурсу , що додається.
  3.          Постійним комісіям районної ради з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (Лучинський О.А.) та з питань  соціального захисту населення, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і свобод громадян ( Магуран В.М.) спільно з конкурсною комісією розробити у місячний термін проект Положення про районний конкурс та перелік показників і критеріїв для визначення рівня благоустрою території населеного пункту і підтримки у ньому громадського порядку.
  4.          Рекомендувати виконкомам сільських та селищної рад з метою реалізації власних повноважень з питань благоустрою і правопорядку продовжити і активізувати роботу з реалізації програм розвитку територіальних громад, у першу чергу в напрямку екологічного оздоровлення території, збільшення лісистості, створення парків, скверів, благоустрою громадських місць, бюджетних установ, особистих селянських господарств та прилеглих до них територій.
  5.          Фінансовому управлінню райдержадміністрації ( Лозовська Р.М.) передбачити, починаючи з 2007 року, в проекті районного бюджету кошти на витрати, пов’язані з нагородженням переможців конкурсу.
  6.          Порушити клопотання перед Міністерством внутрішніх справ і обласним управлінням внутрішніх справ про відновлення підрозділу Державтоінспекції в Крижопільському районі, оскільки міжрайонний підрозділ ДАІ, що розташований у Томашполі, не має практичної можливості забезпечити належний контроль за дотриманням Правил дорожнього руху, і як наслідок – ріст ДТП з важкими наслідками.
  7.          Повторно звернутися до Міністерства транспорту України з клопотанням про відновлення руху потягу сполученням “Попелюхи – Жмеринка”.
  8.          Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Максимчака В.Д. та постійних комісій районної ради з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (Лучинський О.А.) та з питань  соціального захисту населення, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і свобод громадян ( Магуран В.М.).

Голова районної ради                                                                 В.Гаєвський

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  рішенням 3 сесії районної ради 5 скликання
  від 28 липня 2006 року

Склад

конкурсної комісії з проведення щорічного районного конкурсу “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку”

Максимчак Віктор

Дмитрович

-

заступник голови районної ради, співголова комісії;

Круць Валентина

Опанасівна

-

заступник голови райдержадміністрації, співголова комісії;

Тимчишена Наталія

Дмитрівна

-

начальник відділу спільної комунальної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради, секретар комісії;

Андрушенко Світлана Володимирівна

-

заступник головного лікаря Крижопільської ЦРЛ;

Білоконь Василь

Петрович

-

начальник відділу архітектури і містобудування райдержадміністрації;

Гунько Андрій

Степанович

-

головний державний санітарний лікар Крижопільського району;

Завальний Микола

Якович

-

завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації;

Ковтиха Віктор

Семенович

-

державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області;

Колодій Василь

Васильович

-

начальник комунального підприємства “Крижопількомунсервіс”;

Магуран Віктор

Миколайович

-

голова постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і свобод громадян; голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу;

Мужилівська Олена

Миколаївна

-

заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації;

Мунтіян Микола

Петрович

-

заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради;

Пацай Валерій

Володимирович

-

начальник відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації;

Савченко Юрій

Дмитрович

-

заступник начальника райвідділу УМВС у Вінницькій області.

        

    Заступник керуючого справами

виконавчого апарату районної ради                                        Микола Мунтіян