Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про щорічний обласний конкурс щодо забезпечення очищення та благоустрою громадських колодязів і джерел

Розпочався щорічний обласний  конкурс серед сільських, селищних, міських міст обласного та районного значення рад на право отримання коштів з обласного бюджету для забезпечення очищення та благоустрою громадських колодязів і джерел, що мають історичне значення, підтримання в них якості води, відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів, на який виділено 150 тис.грн. з обласного бюджету.

Прийом документів від місцевих рад надавати Конкурсній комісії матеріали для підбиття підсумків Конкурсу до 12 серпня п.р.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 12 липня 2013 року №156 " Про щорічний обласний  конкурс серед сільських, селищних, міських міст обласного та районного значення рад на право отримання коштів з обласного бюджету для забезпечення очищення та благоустрою громадських колодязів і джерел, що мають історичне значення, підтримання в них якості води відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів". 

ПОЛОЖЕННЯ про умови проведення щорічного обласного конкурсу серед сільських, селищних, міських міст обласного та районного значення рад на право отримання коштів з обласного бюджету для забезпечення очищення та   благоустрою громадських  колодязів і джерел, що мають історичне значення, підтримання в них якості води відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів.

П О Р Я Д О К використання коштів обласного бюджету, що виділяються на безповоротній основі бюджетам сільських, селищних, міських міст обласного та районного значення рад з метою очищення та благоустрою громадських колодязів і джерел, що мають історичне значення, підтримання в них якості води відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів.