Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про окремі питання діяльності закладів охорони здоров'я

                                       РІШЕННЯ №287

25 грудня 2012 року                       13 сесія  6 скликання

Про окремі питання діяльності закладів охорони здоровя  району

         Відповідно до ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи  пропозиції управління охорони здоров’я та курортів  обласної державної адміністрації, викладені в листі від 27 листопада 2012 року №09-4441 щодо розв’язання проблеми подальшого функціонування наявних стоматологічних кабінетів у лікарських амбулаторіях у сільській місцевості;  клопотання Крижопільської центральної районної лікарні, комунальної установи “Крижопільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги”, районної державної адміністрації, погодження постійної комісії районної ради з питань освіти, сім’ї та молоді, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та у зв’язку з розмежуванням функцій  між первинною та вторинною (спеціалізованою) медичною допомогою у сфері стоматології, районна рада

ВИРІШИЛА:

         1. У зв’язку з передачею з 01 січня 2013 року функцій стоматологічної служби від комунальної установи “Крижопільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги” до Крижопільської центральної районної лікарні:

         1.1.Ліквідувати 13 штатних одиниць стоматологічної служби, а саме: 8 посад  лікарів-стоматологів, 4 посади середнього медичного персоналу, 1 посаду молодшої медичної сестри в комунальній установі “Крижопільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги” .

         1.2.Увести додаткові посади лікарів – стоматологів і медичних сестер стоматологічних кабінетів (всього 13 штатних одиниць) у Крижопільській центральній районній лікарні на базі ліквідованих штатних одиниць стоматологічної служби в комунальній установі “Крижопільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги”.

         2.Головному лікареві Крижопільської центральної районної лікарні Рузяку В.І. та головному лікареві комунальної установи “Крижопільський  районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги” Килімник Л.А. :

         2.1.Внести відповідні зміни до штатних розписів підпорядкованих установ і подати їх на затвердження органу управління.

         2.2.Забезпечити укладання на 2013 рік договорів оренди приміщень та обладнання стоматологічних кабінетів між закладом – надавачем стоматологічної допомоги та власником зазначеного майна.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, сім’ї та молоді, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Дрогобецький О.В.).

Голова районної ради                    А. СТРАТІЄВСЬКИЙ