Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної ради

Від “___”  вересня 2012 р                                                        № __________

Про затвердження Інструкції з діловодства в районній  раді

Відповідно до п.7 ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади»,  з метою встановлення єдиного порядку документування управлінської інформації і роботи з документами

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Затвердити Інструкцію з діловодства у Крижопільській районній раді (додається).
  2. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад розробити і затвердити власні інструкції з діловодства відповідно до Типової інструкції з діловодства, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242.
  3. Розпорядження голови районної ради від  25  травня 2011   року №11  «Про затвердження Інструкції з діловодства у виконавчому апараті Крижопільської  районної ради» визнати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради ТАМБОВЦЕВА Петра Серафимовича.

 

Голова районної ради                                 А. СТРАТІЄВСЬКИЙ