Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

21 сесія 6 скликання

21 жовтня 2014 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

21 сесії районної ради 6 скликання

 

1.Про хід виконання Районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016рр, затвердженої рішенням 15 сесії районної ради 6 скликання від 19 квітня 2013 року №320.

2.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року.

3.Про внесення змін до рішення 18 сесії районної ради 6 скликання від 31 січня 2014 року №425 «Про районний бюджет на 2014 рік».

4.Про Районну програму економічної підтримки районної газети «Сільські новини» на 2015 – 2019 роки.

5.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Крижопільського району на 2014 рік, затвердженої рішенням 17 сесії районної ради 6 скликання від 24 грудня 2013 року №385.

6.Про внесення змін до Районної програми надання грошової допомоги
 за зверненнями громадян у невідкладних випадках на період до 2016 року, затвердженої рішенням 17 сесії районної ради 6 скликання
від 24 грудня 2013 року № 391.

7. Про внесення змін до Єдиної комплексної правоохоронної програми  Крижопільського району на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням 27 сесії районної ради 5 скликання  від 05 жовтня 2010 року №438.

8. Про здійснення заходів щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, які переміщуються із тимчасово окупованої території України та районів проведення  антитерористичної операції (АТО ) і дітей учасників АТО – жителів району.                                                                                            9.Про підтримку звернення Прилуцької районної ради до Верховної Ради України, Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо підтримки сільськогосподарських товаровиробників.                                        10. Про затвердження угоди з Вінницькою обласною радою.                               11. Про затвердження угоди з Ямпільською районною радою.

12.Про затвердження угоди з начальником відділу  освіти районної державної адміністрації.

13. Про затвердження списку присяжних Крижопільського районного суду.

14. Про затвердження технічної документації із нормативної  грошової оцінки земельної ділянки , що надається в оренду Вакарчуку Володимиру Івановичу для сінокосіння і випасання худоби на території Гарячківської сільської ради  ( за межами населеного пункту).                                                    15.Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається  в оренду Сопільняк Лідії Пантелеймонівні для  ведення фермерського господарства на території Жабокрицької сільської ради (за межами населеного пункту).

16.Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається  в оренду Василишеній Людмилі  Михайлівні для  ведення фермерського господарства на території Вербської сільської ради (за межами населеного пункту).

17.Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається  в оренду Побережному Олександру Миколайовичу для  ведення фермерського господарства на території Красносільської сільської ради (за межами населеного пункту).

18.Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається  в оренду Куцину Юрію Миколайовичу для  ведення фермерського господарства на території Куницької сільської ради (за межами населеного пункту).

19.Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається  в оренду Колодій Анні  Михайлівні для  городництва на території Тернівської сільської ради (за межами населеного пункту).

20.Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається  в оренду Побережному  Олександру Миколайовичу для  ведення фермерського господарства на території Шарапанівської сільської ради (за межами населеного пункту).

21. Про передачу майна  до комунальної власності    територіальної громади села Павлівки.

22.Про здачу приміщення в оренду ДКП Крижопільської дирекції кіновідеомережі.

23.Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

24. Про затвердження розпоряджень голови  районної державної адміністрації, прийнятих у період з 09  серпня  2014 року   по 17  жовтня  2014 року.

25. Про угоди з селищною та сільськими радами.                                                       26. Про зняття з контролю рішень районної ради.

27.Різне.