Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

20 сесія

07 червня 2018 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

20 сесії районної ради 7 скликання

№ рішення № з/п Назва рішення
№559 1 Про підбиття підсумків опалювального сезону 2017-2018 рр. і організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018- 2019 рр.
№560 2 Про Програму збереження та ефективного використання об’єктів благоустрою  територіальних громад сіл, селища Крижопільського району на 2018-2020 роки.
№561 3 Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 02 лютого 2017 року №287 «Про Районну комплексну програму підтримки сім’ї, запобігання  домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та  попередження торгівлі людьми на період до 2021 року».
№562 4 Про внесення змін до рішення  18 сесії районної ради 7 скликання  від 22 грудня 2017 року  №505 “ Про  Програму поліпшення системи соціального захисту населення Крижопільського району на 2018 рік”.
№563 5 Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 18 лютого 2016 року №76 «Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму Крижопільського району на 2016 - 2020 роки «Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність влади та громад».
№564 6 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал  2018 року.
№565 7 Про затвердження розпоряджень голови  районної державної адміністрації, прийнятих у період з  21 лютого 2018 року по  25 травня 2018 року.      
№566 8 Про угоди з селищною та сільськими радами.
№567 9 Про внесення змін  до рішення  18 сесії районної ради 7 скликання від  22 грудня  2017  року №  474 “Про районний бюджет на 2018 рік”. Додатки 1,2.3,4,5,6
№568 10 Про затвердження обсягу співфінансування проектів “Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 3-4 лікаря за адресою вул. Бузкова 1, с.Городківка Крижопільського району Вінницької області" та "Реконструкція амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 1-2 лікаря з житлом за адресою вул. Калабаліних в с.Соколівка Крижопільського району Вінницької області».
№569 11 Про створення комунального некомерційного підприємства «Крижопільський  районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».
№570 12 Про реорганізацію шляхом перетворення юридичної особи – Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування.
№571 13 Про клопотання  щодо нагородження Почесною відзнакою “За заслуги  перед Вінниччиною”.
№572 14 Про  Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора та педагогічних працівників комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно - ресурсний центр» та  штатний розпис комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр».
№573 15 Про здачу майна в оренду комунальною установою «Крижопільський районний трудовий архів».
№574 16 Про здачу приміщень  в оренду Крижопільською  окружною  лікарнею інтенсивного лікування.
№575 17 Про  здачу приміщень в оренду комунальною установою “Крижопільський районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги”.
№576 18 Про здачу   приміщень в оренду Крижопільською школою естетичного виховання.
№577 19 Про здачу приміщення  в оренду Крижопільським районним Будинком культури.
№578 20 Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).
№579 21 Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).
№580 22 Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).
№581 23 Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).
№582 24 Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).
№583 25 Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).
№584 26 Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту)
№585 27 Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).
№586 28 Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).
№587 29 Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).
№588 30 Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).
№589 31 Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).
№590 32 Про зняття  з контролю рішень районної ради.
  33 Різне.
№591 34 Про затвердження мережі опорних закладів Крижопільського району.
ПРОТОКОЛ 20 сесії районної ради 7 скликання
ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ