Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

24 сесія 6 скликання

31 березня 2015 року

 

                                                 Порядок денний                                      

24 сесія 6 скликання

 

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2014 рік.
 2. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 6 скликання від 23 січня 2015 року №523 “Про районний бюджет на 2015 рік”.
 3. Про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року № 129-VIII “Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором”.
 4. Про Районну програму забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації в Крижопільському районі на 2015-2016 роки.
 5. Про Районну програму фінансової підтримки військової частини п/п В 4050 Міністерства оборони України та обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни у 2015 році.
 6. Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 6 скликання від 13 листопада 2012 року №246 “Про Районну програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2013-2017 роки”(зі змінами).
 7. Про внесення змін до Комплексної програми захисту населення і території Крижопільського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки.
 8. Про Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки в Крижопільському районі на період до 2018 року.
 9. Про продовження дії Єдиної комплексної правоохоронної програми Крижопільського району на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням 27 сесії районної ради 5 скликання від 05 жовтня 2010 року № 438, на 2015 рік.
 10. Про Районну програму соціального захисту окремих категорій громадян на 2015-2016 роки.
 11. Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 6 скликання від 08 серпня 2014 року №466 “ Про Районну програму надання підтримки вдовам померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, на період до 2016 року”.
 12. Про внесення змін та доповнень до рішення 18 сесії районної ради 6 скликання від 31 січня 2014 року №443 “Про Районну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2017 року ”.
 13. Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Крижопільському районі на 2015 рік.
 14.  Про Районну програму фінансової підтримки спортивної громадської організації – клубу “Краб” у 2015 році.
 15. Про затвердження Порядку та Граничних норм витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів.

16.Про Програму функціонування Центру надання адміністративних послуг у Крижопільському районі на 2015-2016 роки.

17.Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 6 скликання від 23 січня 2015 року №531 “Про Програму відзначення в районі державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшанування кращих виробничників, проведення інших культурних заходів на 2015 рік”.

18.Про створення комунальної установи «Крижопільський районний методичний центр закладів освіти» Крижопільської районної ради

19.Про реорганізацію навчальних закладів с.Джугастра

20.Про реорганізацію навчальних закладів с.Куниче

21.Про перейменування середньої загальноосвітньої школи-саду І-ІІ ступенів с. Дахталія Крижопільського району Вінницької області.

22.Про окремі питання діяльності районної психолого-медико-педагогічної консультації.

23.Про затвердження статутів закладів культури району.

24.Про Положення про помічника-консультанта депутата Крижопільської районної ради.

25.Про затвердження договору з Вінницькою обласною радою щодо співфінасування Регіональної програми індивідуального житлового будівництва “Власний дім ” на 2015 рік.

26.Про затвердження договору з Вінницькою обласною радою щодо проведення у 2015 році видатків з районного бюджету на придбання медичного обладнання для обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни.

27.Про затвердження угоди з директором Крижопільської школи естетичного виховання.

28.Про затвердження типових договорів оренди індивідуально визначеного майна та відшкодування витрат балансоутримувача на надання комунальних послуг орендарю.

29.Про погодження договорів оренди приміщень, орендодавцем яких виступає Крижопільська районна рада.

30.Про здачу майна в оренду Крижопільською районною радою.

31.Про здачу приміщень в оренду відділом освіти районної державної адміністрації.

32.Про здачу приміщень в оренду комунальною установою “Крижопільський районний трудовий архів”.

33.Про здачу приміщень та майна в оренду комунальною установою “Крижопільський районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги”.

34.Про здачу приміщень в оренду Крижопільською школою естетичного виховання

35.Про здачу приміщень в оренду управлінням агропромислового розвитку районної державної адміністрації

36.Про здачу приміщень в оренду Крижопільською районною організацією Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” агропромислового комплексу України.

37.Про здачу приміщень в оренду ДКП Крижопільської дирекції кіновідеомережі.

38.Про надання згоди на прийняття будівлі спортивного залу середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Тернівки до спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району.

39.Про списання майна, закріпленого за відділом освіти районної державної адміністрації.

40.Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду Херсун Наталії Вікторівні для іншого сільськогосподарського призначення на території Куницької сільської ради (за межами населеного пункту).

41.Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (землі резервного фонду), право оренди на яку може бути реалізовано на земляних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куницької сільської ради (за межами населеного пункту).

42.Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ПрАТ “Продовольча компанія “Поділля” для іншого сільськогосподарського призначення на території Вербської сільської ради (за межами населеного пункту).

43. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки   сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку  може бути  реалізовано на  земельних торгах для ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва, на території Заболотненської  сільської ради (за межами населеного пункту)

44. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки  сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку  може бути  реалізовано на  земельних торгах для ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва на території Жабокрицької  сільської ради (за межами населеного пункту)

45.Про угоди з селищною та сільськими радами.

46.Про зняття з контролю рішень районної ради.

47.Різне.