Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

8 сесія 7 скликання

ПРОЕКТ

20 вересня 2016 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

8 сесії районної ради 7 скликання

1.Про хід виконання рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 18 лютого 2016 року №76 «Про Комплексну оборонно – правоохоронну програму Крижопільського району на 2016-2020 роки «Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність влади та громад».

2. Про Програму фінансової підтримки лікування онкологічних хворих Крижопільського району методом дистанційної променевої терапії у 2016 році.

3.Про продовження строку виконання Районної програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів на 2012 – 2015 роки.

4.Про внесення змін  і доповнень до рішення  15 сесії районної ради 6 скликання від  19 квітня 2013  року №324 «Про Комплексну програму захисту населення і території Крижопільського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 – 2017 роки».

5. Про внесення змін та доповнень до  рішення  2 сесії районної ради 7 скликання від  09 грудня 2015  року №26  «Про Районну комплексну програму «Сільська школа» на 2016-2020 роки».

6. Про внесення змін  до  рішення  24 сесії районної ради 6 скликання від  31березня 2015  року №536  «Про Районну програму забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації в Крижопільському районі на 2015-2016 роки.

7. Про внесення змін  до рішення  5 сесії районної ради 7 скликання від  18 квітня 2016  року №114 « Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для проведення виплати щомісячної матеріальної допомоги інвалідам І групи, які потребують лікування шляхом гемодіалізу.

8. Про затвердження нової редакції Статуту Крижопільського трудового архіву.

9.Про здачу приміщень в оренду Крижопільською школою естетичного виховання.

10. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.

11. Про угоди з селищною та сільськими радами.

12.Про внесення змін  до рішення  2 сесії районної ради 7 скликання від  09 грудня 2015  року №16 “Про районний бюджет на 2016 рік”.

Додаток 1; Додаток 2; Додаток 3;  Додаток 4;  Додаток 5;  Додаток 6;   Додаток 7.

13. Про перейменування навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад  І-ІІ  ступенів – дошкільний навчальний заклад» с.Зеленянка Крижопільського району Вінницької області.

14. Про правила розміщення зовнішньої реклами на об’єктах права спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району.

15.Про погодження розміру місячної плати за навчання в школах естетичного виховання та за тимчасове користування музичними інструментами.

16.Про надання згоди на прийняття майнового комплексу обласного комунального закладу «Крижопільська туберкульозна лікарня».

17.Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян, для ведення особистого селянського господарства на території Гарячківської сільської ради  Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

18. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана  в оренду Мартинюку Івану Григоровичу із земель сільськогосподарського виробництва на території Куницької сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

19. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки Херсуна Івана Васильовича для ведення товарного       сільськогосподарського виробництва на території Соколівської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

20. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки Пустовіта Євгенія Андрійовича для ведення товарного       сільськогосподарського виробництва на території Заболотнен-ської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

21. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки Токар Тетяни Василівни для ведення товарного       сільськогосподарського виробництва на території Андріяшівської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

22. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки Поведича Миколи Васильовича для ведення товарного       сільськогосподарського виробництва на території Андріяшівської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

23. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр.  Семенюка  Василя Миколайовича та гр. Семенюк Любові Михайлівни для ведення товарного       сільськогосподарського виробництва на території Соколівської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

24.Про затвердження  розпорядження голови районної державної адміністрації.

25. Про розпорядження голови районної ради.

26.Про надання дозволу районній раді на проведення попередньої оплати періодичних друкованих видань за бюджетні кошти.

27.Про зняття  з контролю рішень районної ради.

28. Про внесення змін до штатного розпису Крижопільської школи естетичного виховання.

29.Про Програму забезпечення епізоотичного благополуччя району в 2016 році.

30. Про затвердження технічного документації із нормативно грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Причипій Марії Федорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Шарапанівської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населеного пункту).

31. Про окремі питання діяльності спортивних закладів району.

32. Про внесення доповнення до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 09 грудня 2015 року №14 "Про Програму економічного і соціального розвитку Крижопільського району на 2016 рік".

33. Про здачу приміщень в оренду   державним комунальним підприємством  Крижопільської дирекції кіновідеомережі.

34. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 21 січня 2016 року №71 "Про встановлення надбавок голові районної ради Тамбовцеву П.С. та його заступникові Русіну І.І."

35. Різне.