Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

7 сесія 7 скликання

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про внесення змін  до рішення  2 сесії районної ради 7 скликання від  09 грудня  2015  року № 16 “Про районний бюджет на 2016 рік”.

Про продовження на 2017-2018 роки дії Районної цільової  соціальної комплексної програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та  забезпечення рівних прав  і можливостей жінок та чоловіків  на період до 2015 року, затвердженої рішенням 4 сесії районної ради  6 скликання  від 19 квітня 2011 року № 97. 

Про звіт голови районної державної адміністрації щодо здійснення районною державною адміністрацією  делегованих їй районною радою повноважень.

Про Районну цільову соціальну програму  соціально- психологічної допомоги учасникам бойових дій, членам їх сімей, сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції, дітям та сім’ям переміщеним в регіони України з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на період до 2020 року.

Про угоди з сільськими радами.

Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 6 скликання  від 13 листопада 2012 року  №246 “ Про Районну програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2013- 2017 роки ” ( зі змінами).

Про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 6 скликання від 24 .12.2013р. №388 «Про Комплексну програму мобілізації зусиль  органів місцевого самоврядування, державної податкової служби Крижопільського району, інших відомств по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2014-2017 роки».

Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 6 скликання від 14.08.2012 року № 225 «Про Районну цільову програму підготовки та забезпечення спеціалістів з вищою медичною освітою для потреб сільських закладів охорони здоров'я на 2012-2020 роки».

Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки Чепіль Надії Сергіївні для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Жабокрицької   сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки Бричук Ірини Овсіївни для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Соколівської   сільської ради Крижопільського району Вінницької  області(за межами населеного пункту).

Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки Кушнір Анастасії Іванівни для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Голубецької   сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки , що перебуває у власності Баранової Владіслави Войцихівни для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Вербської   сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

Про зняття  з контролю рішень районної ради.

Про затвердження  списку  присяжних Крижопільського районного суду. 

Про внесення змін  до рішення 18 сесії районної ради 6 скликання  від 31 січня 2014 року  №443 “Про Районну цільову соціальну програму  оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2017 року ” ( зі змінами).