Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

6 сесія 7 скликання

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про внесення змін  до рішення  2 сесії районної ради 7 скликання від  09 грудня  2015  року № 16 “Про районний бюджет на 2016 рік”.

Про внесення змін  до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 21 січня 2016 року № 53 «Про Програму вшанування найстаріших жителів району на 2016 рік».

Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради  7 скликання від 09 грудня 2015 року №25 “Про Програму відзначення в районі державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшанування кращихвиробничників, проведення інших культурних заходів на 2016 рік”.

Про Положення  про порядок придбання Крижопільською районною радою товарів, робіт  і послуг у рамках пілотного проекту щодо впровадження    системи  електронних закупівель.

Про сучасні  підходи щодо  запровадження енергозберігаючих технологій у закладах соціальної сфери територіальних громад району.

Про підтримку звернення депутатів Житомирської районної ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України  та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до законодавства України  та виділення    коштів з державного бюджету на відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій громадян.

Про Положення про госпрозрахункові стоматологічні кабінети Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікування.

Про надання дозволу районній раді на проведення попередньої оплати періодичних друкованих видань за бюджетні кошти.

Про внесення змін до рішення  16 сесії районної ради 6 скликання від 03  вересня 2013 року №355 “Про Програму  діяльності Крижопільського районного трудового архіву на  2014 - 2018 роки”  (зі змінами).                                                               

Про внесення доповнення  до рішення 18 сесії районної ради 6 скликання  від 31 січня 2014 року  №443 “Про Районну цільову соціальну програму  оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2017 року ” ( зі змінами)

Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад  Крижопільського району.

Про Районну програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом  у Крижопільському районі на 2016 рік.

Про Програму соціальної підтримки членів сімей загиблих військовослужбовців, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали участь в антитерористичній операції, по Крижопільському району   на 2016-2017 роки

Про Районну програму щодо підвищення якості надання послуг управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації на 2016 рік.

Про затвердження угоди з головним лікарем Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікування.

Про погодження договору оренди приміщень, орендодавцем яких виступає Крижопільська районна рада.

Про надання згоди на взяття на баланс виконавчого апарату районної ради будівель, у яких розміщується Крижопільський районний військовий комісаріат.

Про клопотання  щодо нагородження Почесною відзнакою “За заслуги  перед Вінниччиною” Русіна П.В.

Про зміни  у штатному розписі Крижопільської окружної лікарні  інтенсивного лікування.

Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надаються в оренду Лавренюку Валерію Васильовичу для сінокосіння і випасання худоби на території  Савчинської   сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Хлопа Павла  Єфремовича для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Городківської   сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки Бабиної Марії Феодосіївни для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Гарячківської   сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

Про Районну програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом  у Крижопільському районі на 2016 рік.