Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

5 сесія 7 скликання

ПРОЕКТ

18 квітня 2016 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

5 сесії районної ради 7 скликання

1.Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 6 скликання від 19 квітня 2013 року № 322 “ Про Районну програму зайнятості населення на  період до 2017 року” (зі змінами).

2.Про внесення  змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання від 02 грудня 2015 року № 8 “ Про Регламент Крижопільської  районної ради 7 скликання ”.

3.Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти району.

4.Про Порядок використання коштів передбачених в районному бюджеті на організацію і проведення громадських робіт на дорогах загального користування на території Крижопільського району шляхом залучення осіб, зареєстрованих  як безробітні.

5.Про граничні  суми  витрат на придбання меблів, іншого  обладнання та устаткування, комп’ютерів Крижопільською районною радою, а також установами  та організаціями, які утримуються за рахунок районного  бюджету.

6.Про реформування друкованого засобу масової інформації  редакції  комунального підприємства “ Редакція газети  “Сільські  новини”, засновником якої є  Крижопільська  районна  рада.

7.Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для проведення виплати щомісячної матеріальної допомоги інвалідам І групи, які потребують лікування шляхом гемодіалізу.

8.Про Районну програму підтримки дітей-інвалідів на період до 2018 року.

9.Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Гичака Григорія  Трохимовича для ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва  на території Крикливецької  сільської ради Крижопільського району Вінницької області (за межами населеного пункту).

10.Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться  в оренді  у ФО-П Присяжнюка Михайла Михайловича та Присяжнюк  Наталії Миколаївни  на території Тернівської  сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

11. Про зміни  у штатному  розписі Крижопільської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” агропромислового  комплексу  України.

12. Про затвердження Положень про табір з денним перебуванням (пришкільний) на базі загальноосвітніх навчальних закладів району.

13. Про внесення змін до рішення 14 сесії районної ради 6 скликання від 25 січня 2013 року  № 293 “Про  Програму розвитку архівної справи у Крижопільському районі на 2013-2017 роки” (зі змінами).

14. Про внесення  змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від  18 лютого  2016 року № 76 “Про Комплексну оборонно-правоохоронну  програму  Крижопільського району на 2016-2020 роки “Безпечна Крижопільщина - взаємна відповідальність влади  та громад ”.

15. Про затвердження нової редакції  Положення “Територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Крижопільського району”.

16. Про розпорядження голови районної ради.

17. Про зміни у штатному розписі Крижопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

18. Про затвердження договору з Вінницькою обласною радою щодо  передачі коштів з районного до обласного бюджету   для забезпечення лікарськими препаратами хворих на цукровий  та нецукровий діабет у 2016 році.

19. Про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна, орендодавцем якого  виступає   управління агропромислового розвитку   районної  державної адміністрації.

20. Про здачу приміщень  в оренду Крижопільською  районною організацією Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” агропромислового комплексу України.

21. Про внесення  змін до рішення 24 сесії районної ради 6 скликання від 31 березня 2015 року № 548 “ Про Програму функціонування Центру надання  адміністративних послуг при Крижопільській  районній державній адміністрації на 2015-2016 роки ”.

22. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки Мартинюк Марії Йосипівни для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Городківської   сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

23. Про затвердження нової редакції  Статуту Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікування.

24. Про Програму фінансової підтримки діяльності сектору державної реєстрації районної державної адміністрації на 2016 рік.

25. Про затвердження розпоряджень голови  районної державної адміністрації, прийнятих у період з  17 лютого  2016 року по  12  квітня 2016 року.

26. Про здачу приміщень  в оренду Крижопільською  окружною  лікарнею інтенсивного лікування.

27. Про здачу приміщень в оренду  відділом освіти районної державної адміністрації.

28. Про  Програму інформатизації та впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес освітніх установ району на 2016-2020 роки.

29. Про прийняття цілісного майнового комплексу Крижопільської окружної лікарні  інтенсивного лікування із  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  Вінницької області до спільної власності територіальних громад  сіл, селища Крижопільського району.

30. Про угоди з селищною та сільськими радами.

31. Про затвердження звіту про виконання  районного бюджету за І квартал  2016 року.                                                                                                                        

32. Про внесення змін  до рішення  2 сесії районної ради 7 скликання від  09 грудня  2015  року № 16 “Про районний бюджет на 2016 рік”.

33. Про здачу приміщень в оренду державним комунальним підприємством Крижопільської дирекції кіновідеомережі.