Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

4 сесія 7 скликання

Про Районну цільову програму по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та отримують програмний гемодіаліз, на 2016 – 2020 роки.

Про внесення  змін до рішення 24 сесії районної ради 6 скликання від 31 березня 2015 року № 536 “Про Районну програму  забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації в Крижопільському районі на 2015-2016 роки ”(зі змінами).

Про надання згоди на прийняття   будівель  та майна Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікування зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району .

Про Районну програму підтримки ветеранів Крижопільської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» на 2016-2017 роки.

Про здачу   приміщень в оренду відділом освіти районної  державної адміністрації.

Про Комплексну програму розвитку  первинної медико-санітарної допомоги в Крижопільському районі на 2016 – 2020 роки.

Про внесення змін  до рішення  2 сесії районної ради 7 скликання від  09 грудня  2015  року № 16 “Про районний бюджет на 2016 рік”

Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму Крижопільського району на 2016 - 2020 роки «Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність  влади та громад».

Про внесення змін до рішення  16 сесії районної ради 6 скликання від 03  вересня 2013 року №355 “Про Програму  діяльності Крижопільського районного трудового архіву на  2014 - 2018 роки”.                                                                

Про надання згоди про  взяття  комплексу будівель  та споруд управління агропромислового розвитку  районної державної адміністрації на баланс  Крижопільської районної ради.

Про здачу майна в оренду Крижопільською районною радою.

Про зняття  з контролю рішень районної ради.

Про зміни у штатному розписі Крижопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Про  внесення змін до Комплексної програми захисту населення і території Крижопільського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 15 сесії районної ради 6 скликання від 19 квітня 2013 року №324.

Про здачу приміщень та майна в оренду комунальною установою «Крижопільський районний медичний центр первинної медико-санітраної допомоги».

Про здачу приміщень в оренду середньою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №2 імені воїна - інтернаціоналіста С.В.Гаврилюка смт Крижопіль.

Про Районну цільову соціальну програму «Молодь Крижопільщини» на 2016 -2020рр.

Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації, прийнятих у період з 15 січня 2016 року по 18 лютого 2016 року.

Про здачу приміщень в оренду Крижопільською школою естетичного виховання.

Додатки до звіту за 2015 рік

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за   2015 рік

Про внесення змін до Статуту  Крижопільського  районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги  (нова редакція ).

Про Програму реалізації заходів  з посилення протидиверсійного та антитерористичного захисту  території Крижопільського  району  на 2016-2020 роки.

Про угоди з сільськими радами.

Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається  в оренду ПрАТ “Продовольча  компанія “Поділля” для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Заболотненнської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається  в оренду ПрАТ “Продовольча  компанія “Поділля” для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Тернівської  сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).

Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається  в оренду ПрАТ “Продовольча  компанія “Поділля” для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Павлівської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області (за межами населеного пункту).