Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

20 сесія 7 скликання

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

20 сесії районної ради 7 скликання

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал  2018 року. Додатки.

2.Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 02 лютого 2017 року №287 «Про Районну комплексну програму підтримки сім’ї, запобігання  домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та  попередження торгівлі людьми на період до 2021 року».

3. Про внесення змін до рішення 18 сесії районної ради 7 скликання  від 22 грудня 2017 року  №501 “ Про Районну цільову програму по наданню допомоги хворимз хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та отримують програмний гемодіаліз, на 2018 – 2020 роки ”.

4. Про зняття  з контролю рішень районної ради.

5. Про угоди з селищною та сільськими радами.

6. Про реорганізацію шляхом перетворення юридичної особи – Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування.

7. Про здачу майна в оренду комунальною установою «Крижопільський районний трудовий архів».

8. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).

9. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).

10. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).

11. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).

12. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).

13. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).

14. Про клопотання  щодо нагородження Почесною відзнакою “За заслуги  перед Вінниччиною”.