Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

20 сесія 7 скликання

ПРОЕКТ

7 червня 2018 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

20 сесії районної ради 7 скликання

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал  2018 року. Додатки.

2.Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 02 лютого 2017 року №287 «Про Районну комплексну програму підтримки сім’ї, запобігання  домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та  попередження торгівлі людьми на період до 2021 року».

3. Про зняття  з контролю рішень районної ради.

4. Про угоди з селищною та сільськими радами.

5. Про реорганізацію шляхом перетворення юридичної особи – Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування.

6. Про здачу майна в оренду комунальною установою «Крижопільський районний трудовий архів».

7. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).

8. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).

9. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).

10. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).

11. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).

12. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гарячківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області ( за межами населених пунктів).

13. Про клопотання  щодо нагородження Почесною відзнакою “За заслуги  перед Вінниччиною”.

14. Про підбиття підсумків опалювального сезону 2017-2018 рр. і організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018- 2019 рр.

15. Про  Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора та педагогічних працівників комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно - ресурсний центр» та  штатний розпис комунальної установи «Крижопільсьський районний інклюзивно-ресурсний центр».

16. Про здачу приміщень  в оренду Крижопільською  окружною  лікарнею інтенсивного лікування.

17. Про  здачу приміщень в оренду комунальною установою “Крижопільський районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги”.

18.Про затвердження розпоряджень голови  районної державної адміністрації, прийнятих у період з  21 лютого 2018 року по  25 травня 2018 року.

19. Про створення комунального підприємства «Крижопільський  районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

20. Про внесення змін до рішення  18 сесії районної ради 7 скликання  від 22 грудня 2017 року  №505 “ Про  Програму поліпшення системи соціального захисту населення Крижопільського району на 2018 рік”.

21. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту)

22. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).

23. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).

24. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).

25. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).

26. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).

27. Про затвердження обсягу співфінансування проектів “Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 3-4 лікаря з житлом за адресою вул. Бузкова 1, с.Городківка Крижопільського району Вінницької області" та "Реконструкція амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 1-2 лікаря з житлом за адресою вул. Калабаліних в с.Соколівка Крижопільського району Вінницької області».

28.Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 18 лютого 2016 року №76 «Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму Крижопільського району на 2016 - 2020 роки «Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність влади та громад».

29.Про внесення змін  до рішення  18 сесії районної ради 7 скликання від  22 грудня  2017  року №  474 “Про районний бюджет на 2018 рік”.