Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

17 сесія 7 скликання

ПРОЕКТ

 

10 листопада 2017 року

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

17 сесії районної ради 7 скликання

 

1.Про звіт голови районної державної адміністрації щодо здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

звіт голови районної державної адміністрації

2.Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 21  січня 2016 року №54 «Про Програму інформатизації  Крижопільського району на 2016-2017 роки».

3.Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 18 лютого 2016 року №76 «Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму Крижопільського району на 2016 - 2020 роки «Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність влади та громад».

4. Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 21 березня 2017 року №321  «Про Програму покращення системи соціального захисту населення Крижопільського району на 2017 рік».

5. Про внесення змін до рішення 14 сесії районної ради 6 скликання від 25 січня 2013 року  № 293 “Про  Програму розвитку архівної справи у Крижопільському районі на 2013-2017 роки”.

6.Про  Районну програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2018-2022 роки.

7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців  2017 року.

Додаток 1,2

8.Про внесення змін  до рішення  10 сесії районної ради 7 скликання від  20 грудня  2016  року №  248 “Про районний бюджет на 2017 рік”.

9. Про угоди з сільськими радами.

10. Про затвердження розпоряджень голови  районної державної адміністрації, прийнятих у період «__»________  2017 року по «___» _____  2017 року.

11. Про надання дозволу Крижопільському районному Будинкові культури бути орендодавцем нерухомого майна.

12. Про внесення змін до штатного розпису  районного Будинку культури.

13.Про передачу майна.

14. Про впорядкування отримання та використання благодійних (добровільних) внесків і пожертв на користь закладів охорони здоров’я – об’єктів права спільної власності територіальних громад Крижопільського району.

15. Про погодження додаткової угоди до  договору про  відшкодування витрат балансолутримувача на  утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю, укладеного між  комунальною установою “Крижопільський районний трудовий  архів ” та  районною державною адміністрацією .

16. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Заболотненській сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).

17. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення  на території Джугастрянської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).

18. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення  на території Жабокрицької сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту ).

19. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Вільшанської сільської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).

20. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для іншого сільськогосподарського призначення на території Городківської ради Крижопільського району Вінницької  області  (за межами населеного пункту).

21. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надається в оренду гр.Іванову Віталію Олександровичу для ведення фермерського господарства із земель державної власності сільськогосподарського призначення (землі запасу) на території Куницької сільської ради Крижопільського району Вінницької області.

22. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що надаються на умовах оренди ФОП Маціборчуку Володимиру Васильовичу для рибогосподарських потреб на території Красносільської сільської ради Крижопільського району Вінницької області.

23.Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки  земель водного фонду, що  знаходяться в оренді ФОП Півторака Валерія Івановича для рибогосподарських потреб  на території Павлівської сільської ради Крижопільського району Вінницької області (за межами населеного пункту)

24.Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді у гр. Нікіфорчука Сергія Анатолійовича на території Жабокрицької сільської ради Крижопільського району Вінницької області (за межами населеного пункту)

25. Про номінування  на участь конкурсі Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування «Успішне самоврядування Вінниччини» у категорії «Професійна посадова особа місцевого самоврядування» Гижко Л.П.

26.Про зняття з контролю рішень районної ради.

27. Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 18 лютого 2016 року №84 «Про Районну цільову соціальну програму «Молодь Крижопільщини» на 2016-2018 роки».

28. Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 02 лютого 2017 року №287 «Про Районну комплексну програму підтримки сім’ї, запобігання  домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та  попередження торгівлі людьми на період до 2021 року».

29. Різне.